Liză VARIOfit pentru scări cu roți în stea, cap. port. 200 kg, lopată 250 x 300 mm, culoare antracit RAL7016


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- rulmenți cu bile
- roți 160x40 mm din cauciuc plin gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | antracit RAL7016 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 300 × 255 mm |
| roți | 3 roți în formă de stea - cauciuc plin gri |
| greutate | 23,5 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| înălțime | 1310 mm |
| lățime | 610 mm |
Video
fără TVA













