Liză VARIOfit pentru scări cu roți în stea, cap. port. 200 kg, lopată 250x300 mm, cu anvelope pneumatice suplimentare


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- rulmenți cu bile
- roți pneumatice 260x85 mm, roți stelare 160x40 mm din cauciuc solid gri
- pentru transportul mărfurilor pe suprafață plană și pentru scări
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 300 × 255 mm |
| roți | anvelopă pneumatică + 5 roți in formă de stea |
| greutate | 25,5 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| înălțime | 1310 mm |
| lățime | 610 mm |
fără TVA













