Cărucior de transport 600 x 400 mm, deschis, 2 pivotante 2 roți fixe din plastic, culoare galben

Descriere
Cărucioare metalice și de plastic sau polipropilenă tip șasiu pentru transportul stivuit al lazilor din plastic sau navetelor de plastic.
- cărucioare dolly pentru pentru transportul stivuit al lăzilor din plastic (navete industriale) cu cadru suport din plastic ABS durabil, optimizat dimensional pentru lăzi EURO standard 600x400 mm sau 400x300mm
- cărucior navete cu marginea laterală înaltă de 25 mm împiedică alunecarea lăzilor
- rezistență la temperatură: -20 °C până la + 80 °C
- pe 4 roți de dia. 100 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | plastic |
| culoare | galben ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| roată - suprafață de contact | plastic alb |
| roți | 2 roți pivotante, 2 fixe |
| type suprafața de încărcare | cadru deschis |
| greutate | 3,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălţimea exterioară | 175 mm |
| lăţimea exterioară | 415 mm |
| lăţimea interioară | 407 mm |
| lungimea exterioară | 615 mm |
| lungimea interioară | 607 mm |
fără TVA













































































