Cărucior de transport 600 x 400 mm, deschis, 4 roți pivotante din cauciuc gri (2 cu frână), culoare albastru

Descriere
Cărucioare metalice și de plastic sau polipropilenă tip șasiu pentru transportul stivuit al lazilor din plastic sau navetelor de plastic.
- cărucioare dolly pentru pentru transportul stivuit al lăzilor din plastic (navete industriale) cu cadru suport din plastic ABS durabil, optimizat dimensional pentru lăzi EURO standard 600x400 mm sau 400x300mm
- cărucior navete cu marginea laterală înaltă de 25 mm împiedică alunecarea lăzilor
- rezistență la temperatură: -20 °C până la + 80 °C
- pe 4 roți de dia. 100 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | plastic |
| culoare | albastru ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| roți | 4 roți pivotante (2 cu frâne) |
| type suprafața de încărcare | cadru deschis |
| greutate | 3,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălţimea exterioară | 175 mm |
| lăţimea exterioară | 415 mm |
| lăţimea interioară | 407 mm |
| lungimea exterioară | 615 mm |
| lungimea interioară | 607 mm |
fără TVA













































































