Coș colector selectiv de deșeuri metalic, înălțime 700 mm, verde RAL6011


Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
Coș de gunoi metalic, colector selectiv a deșeurilor municipale reciclabile. Construcție sudată din tablă de oțel de calitate. Suprafață vopsită cu pulbere, rezistentă la abraziune, netedă, cromată, ușor de îngrijit. Capac detașabil având clapetă oscilantă cu auto-închidere.
Pentru o golire mai ușoară, recomandăm utilizarea sacilor de deșeuri din polietilenă.
Coșuri de gunoi pentru colectare selectivă de 50 L.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | verde RAL6011 ![]() |
| volum | 50 l |
| adâncime | 255 mm |
| înălțime | 700 mm |
| lățime | 335 mm |
















