Set de coșuri pentru sortarea deșeurilor: 3 recipiente (galben, albastru, verde), înălțime 700 mm


Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
Coș de gunoi metalic, colector selectiv a deșeurilor municipale reciclabile. Construcție sudată din tablă de oțel de calitate. Suprafață vopsită cu pulbere, rezistentă la abraziune, netedă, cromată, ușor de îngrijit. Capac detașabil având clapetă oscilantă cu auto-închidere.
Pentru o golire mai ușoară, recomandăm utilizarea sacilor de deșeuri din polietilenă.
Coșuri de gunoi pentru colectare selectivă de 50 L.
Set de coșuri pentru sortarea deșeurilor. Setul de coșuri pentru materiale reciclabile este oferit la un preț avantajos (în culorile corespunzătoare pentru hârtie, sticlă și plastic).
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | galben, albastru, verde ![]() |
| volum | 50 l |
| adâncime | 255 mm |
| înălțime | 700 mm |
| lățime | 335 mm |
| lăţimea totală | 1005 mm |
















