Butoi metalic cu capac, oțel zincat, capacitate 200 l, unitate ambalare 4 buc.

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
Butoi metalic din tablă de oțel zincată cu dop bușon.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | capac cu blocare pârghie |
| material | oțel |
| suprafață superioară | zincat |
| UN-Code | UN 1A2/X/350/S |
| greutate | 21 kg |
| volum | 200 l |
| diametru | 595 mm |
| grosimea tablei | 1,2 mm |
| înălțime | 820 mm |
fără TVA







