Butoi din tablă de oțel zincat, orificiu umplere pe laterală, capacitate 200 l, unitate ambalare 4 buc.

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
Butoi metalic din tablă de oțel zincată cu dop bușon.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | cep 2 "în perete |
| material | oțel |
| suprafață superioară | zincat |
| UN-Code | UN 1A1/X/250 |
| greutate | 21 kg |
| volum | 200 l |
| diametru | 595 mm |
| grosimea tablei | 1,2 mm |
| înălțime | 820 mm |
fără TVA





