Dulap metalic multifunțional - stație de control, lxLxH: 1462x753x2069 mm, 5x sertare, 1 x dulăpior cu poliță, corp gri RAL7035/uși albastru RAL 5012


Descriere
Părțile laterale din zona de sus sunt prevăzute cu geam securit, partea frontală se poate închide cu un rulou din aluminiu cu mecanism de derulare. Ruloul are un mâner din aluminiu și încuietoare espagnolette integrată. Peretele posterior este perforat și deci adecvat pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM.
În partea de jos există sertare și un dulap. Sertarele se extrag în proporție de 87%, au capacitatea de încărcare de 70 kg și dimensiunile de 612 x 612 mm. Având în plus deschideri de ventilare în peretele din spate.
Blat de lucru din PAL laminat de 28 mm, cu deschideri pentru cablu.
Capacitatea portantă a dulapului - 700 kg.
Livrare dezasamblată, montarea se face rapid și ușor, conform instrucțiunilor anexate.
Echipare:
1 x sertare 75 mm
1x sertare 125 mm
1x sertare 250 mm
1x sertare 300 mm
1x ușă batantă 650 mm
1x PC-Seratrele pentru tastatură 100 mm, sertarul este echipat cu un fund reglabil.
Înălțimea blatului de lucru: 870 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 223 kg |
| sarcină nominală carcasă | 700 kg |
| adâncime | 753 mm |
| adâncime sertar | 612 mm |
| înălţimea totală | 2069 mm |
| lățime | 1462 mm |
| lăţime sertar | 612 mm |
fără TVA













