Dulap metalic multifunțional - stație de control, lxLxH: 1462x753x1969 mm, 1x sertare, 1 x dulăpior cu poliță, corp gri RAL7035/uși gri RAL7035


Descriere
Părțile laterale din zona de sus sunt prevăzute cu geam securit, partea frontală se poate închide cu un rulou din aluminiu cu mecanism de derulare. Ruloul are un mâner din aluminiu și încuietoare espagnolette integrată. Peretele posterior este perforat și deci adecvat pentru suporturi de instrumente Q-SYSTEM.
În partea de jos există sertare și un dulap. Sertarele se extrag în proporție de 87%, au capacitatea de încărcare de 70 kg și dimensiunile de 612 x 612 mm. Având în plus deschideri de ventilare în peretele din spate.
Blat de lucru din PAL laminat de 28 mm, cu deschideri pentru cablu.
Capacitatea portantă a dulapului - 700 kg.
Livrare dezasamblată, montarea se face rapid și ușor, conform instrucțiunilor anexate.
Echipare:
1 x sertare 100 mm
1 x ușă batantă 550 mm
Înălțimea blatului de lucru: 770 mm. Posibilitatea montajului piciorului în partea dreaptă sau stângă.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| greutate | 155 kg |
| sarcină nominală carcasă | 700 kg |
| adâncime | 753 mm |
| adâncime sertar | 612 mm |
| înălţimea totală | 1969 mm |
| lățime | 1462 mm |
| lăţime sertar | 612 mm |
fără TVA











