Structura de sustinere a elevator manual cu catarg, cap. portantă 250 kg, intervalul cursei 55-1300 mm, culoare antracit RAL7016


Descriere
Liză cu catarg pentru ridicarea și manipularea eficientă a mărfurilor. O soluție foarte practică și eficientă pentru diverse tipuri de mărfuri.
- structura de ridicare universala, din otel, potrivita pentru montarea diverselor accesorii precum:
- brate de sprijin reglabile,
- dorn de sprijin pentru manipularea rolelor sau
- platforma de incarcare
- ridicați cu ajutorul unui troliu cu manivelă și frână automată
- sub formă de minilift sau roată de ridicare
- capacitate de incarcare 250 kg
- cursa 55 – 1300 mm
- inaltimea totala a structurii 1545 mm
- frana de roata centrala, comandata manual
- Ministivuitor manual cu catarg tip liză cu doua roti de control 160x40 mm, pe rulmenti cu bile, jante din cauciuc gri care nu pateaza, protectie pentru picioare
- ministivuitor manual cu catarg tip liză cu roti fixe diametru 50 mm în furci, bandaj tip anvelopa rulare din poliuretan
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | antracit RAL7016 ![]() |
| intervalul de ridicare (min.-max.) | 55 - 1300 mm |
| greutate | 44 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălţimea totală | 1545 mm |
| lăţimea totală | 620 mm |
| lungimea totală | 730 mm |









