Liză VARIOfit cărucior din țeavă oțel și cu protecții laterale roți, cap. port. 250 kg, platformă 480x300 mm, anvelopă din cauciuc solid, culoare antracit RAL7016


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- patinele din plastic se pot înlocui și sunt montate direct pe bare
- roți 260x65 mm
- anvelope din cauciuc solid pe jantă din plastic, cu rulmenți cu bile și capac din plastic
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | antracit RAL7016 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 480 × 300 mm |
| roți | cauciuc plin |
| greutate | 22 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălțime | 1310 mm |
| lățime | 570 mm |











