Liză VARIOfit cap. port. 250 kg tip cărucior metalic cu lopată 400 x 150 mm transport stivuit lăzi navete, anvelopă pneumatică, culoare antracit RAL7016


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- cu bare transversale curbate
- roți 260x85 mm
- anvelope pneumatice pe jantă de oțel cu rulmenți cu bile și capac din plastic
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | antracit RAL7016 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 400 × 150 mm |
| roți | anvelopă pneumatică |
| greutate | 13,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălțime | 1110 mm |
| lățime | 620 mm |









