Cărucior platformă tip dulap VARIOfit cu uși batante, pereți tip grilaj, 1245 x785 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- structură sudată din oțel cornier
- pereți din plasă vopsită, 50x50x4 mm
- acoperită cu vopsea cu pulbere
- suprafața de încărcare din placă MDF cu decor
- ușă cu două canaturi, cu blocare prin tijă de împingere și încuietoare cilindrică
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1245 x 785 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 89,5 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea cadrului | 1485 mm |
| înălţimea totală | 1810 mm |
| lăţimea exterioară | 830 mm |
| lungimea exterioară | 1315 mm |








