Transpalet cu elevare / ridicare, manual, cap.port. 1000 kg, înălțime de ridicare 3000 mm

Descriere
- transpalet cu catarg cu manevrare manuala si capacitatea portantă până la 1000 kg
- liză cu catarg pentru ridicarea și transportul mărfurilor pe paleți standard
Stivuitor manual tip transpalet cu catarg cu manevraremanual îngust cu elevare / ridicare la înălțime și liză cu catarg potrivită pentru ridicarea paleților.
Datorită construcţiei înguste, manevrare manuală este de dorit în spații de depozitare strâmte cu distanțe reduse, dar, în același timp, și în zone cu podea solidă și netedă.
Sistem hidraulic compact, ridicare cu ajutorul manșei de tracțiune.
Modelul 2:
- este echipat cu un piston telescopic și o pompă hidraulică cu ridicare rapidă pentru o mișcare mai rapidă a furcii.
Dimensiuni/alti Parametri
| intervalul de ridicare (min.-max.) | 85 - 3000 mm |
| ridicarea | standard +nožní pedál |
| greutate | 305 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| înălţimea totală | 2020 mm |
| lăţimea furcii | 160 mm |
| lăţimea totală | 740 mm |
| lungime furcă | 1150 mm |
| lungimea totală | 1650 mm |



