ESD palet industrial din plastic 1200 x 800 mm, cu suprafață depunere plan închis, negru, cu tălpi

Descriere
- paleti din plastic ESD din material plastic conductiv (ESD PP) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- rezistența la suprafață: 103 < 1010 Ohm/cm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu tălpi |
| material | ESD PP polipropilenă conductoare electric |
| suprafață superioară | închis |
| capacitate de încărcare statică | 3500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1500 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 300 kg |
| greutate | 16,77 kg |
| înălțime | 152 mm |
| lățime | 800 mm |
| lungime | 1200 mm |






