ESD palet industrial din plastic 1200 x 800 mm, perforat, negru, cu tălpi

Descriere
- paleti din plastic ESD din material plastic conductiv (ESD PP) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- rezistența la suprafață: 103 < 1010 Ohm/cm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu tălpi |
| material | ESD PP polipropilenă conductoare electric |
| suprafață superioară | perforat |
| capacitate de încărcare statică | 3000 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1000 kg |
| greutate | 12,5 kg |
| înălțime | 166 mm |
| lățime | 800 mm |
| lungime | 1200 mm |






