ESD palet din plastic 1200 x 800 mm, negru, cu picioare

Descriere
- paleti din plastic ESD din material plastic conductiv (ESD PP) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- rezistența la suprafață: 103 < 1010 Ohm/cm
- greutate redusă
- cu margini antialunecare de 7 mm înălţime
- înălţime stivă 45 mm
- neadecvat pentru rafturi înalte
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu picioare |
| material | ESD PP polipropilenă conductoare electric |
| suprafață superioară | perforat |
| capacitate de încărcare statică | 1000 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 400 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 0 kg |
| greutate | 5,7 kg |
| înălțime | 157 mm |
| lățime | 800 mm |
| lungime | 1200 mm |






