ESD palet din plastic 800 x 600 mm, negru, cu picioare

Descriere
- paleti din plastic ESD din material plastic conductiv (ESD PP) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- rezistența la suprafață: 103 < 1010 Ohm/cm
- greutate redusă
- cu margini antialunecare de 7 mm înălţime
- neadecvat pentru rafturi înalte
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | ESD PP polipropilenă conductoare electric |
| capacitate de încărcare statică | 500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 250 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 0 kg |
| greutate | 3,3 kg |
| înălțime | 137 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 800 mm |






