Cărucior ESD cu polițe, platformă de încărcare 1500 x 700 mm, cap. port. 150 kg

Descriere
- cărucioare ESD antistatice etajate cu polițe - măsuță mobilă ESD - carucior antistatic construcție din profile de oțel, ajustabilă pe înălțime în intervalul 610 – 960 mm
- suprafață de încărcare cu blat de lucru foarte rezistent – 25 mm din ESD laminat
- suprafață de lucru cu rezistență mare la uzură, precum și la temperaturi de până la 300°C
- măsuță ESD tip cărucior ESD cu 4 roți pivotante ø 100 mm, dintre care 2 cu frână
- componentele individuale sunt acoperite cu vopsea pulbere gri RAL7035
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| înălțime (Min-Max) | 610 - 960 mm |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 700 mm |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 42 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| lățime | 700 mm |
| lungime | 1500 mm |
fără TVA






