Roată fixă pentru aparate, banda de rulare neagră, furcă neagră, diametru Ø 50 mm, tip prindere - sistem tip placă, cap. port. 50 kg

Descriere
- Fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- carcasă din tablă de oțel vopsit negru
- janta din plastic rezistent cu rulment cu bile
- suprafață de rulare din cauciuc termoplastic, care nu lasă urme
- sistem de prindere tip placă - fixare cu ajutorul placii de montare și patru șuruburi
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 54 x 54 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 40x40 / 34x34 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | cauciuc negru |
| sarcină nominală | 50 kg |
| diametrul găurii | 6,3 mm |
| diametrul roții | 50 mm |
| înălțime | 73 mm |
| lăţimea roții | 18 mm |



