Roată pivotantă pentru aparate cu frână, banda de rulare albastru, furcă neagră, diametru Ø 75 mm, tip prindere - sistem tip placă, cap. port. 60 kg

Descriere
- Fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- carcasă din tablă de oțel vopsit negru
- janta din plastic rezistent cu rulment cu bile
- suprafață de rulare din cauciuc termoplastic, care nu lasă urme
- sistem de prindere tip placă - fixare cu ajutorul placii de montare și patru șuruburi
Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| dimensiune placă | 60 x 60 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 48x48 / 38x38 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | cauciuc albastru |
| sarcină nominală | 60 kg |
| diametrul găurii | 6,3 mm |
| diametrul roții | 75 mm |
| înălțime | 103 mm |
| lăţimea roții | 25 mm |



