Scaun de atelier rotativ înalt PEGAZ, cu suport picioare, înlocuitor de piele gri


Descriere
Scaune de lucru ”PEGAZ” înalt ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu suport pentru picioare - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită. Cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii scaunului. Suprafață cromată - aspect estetic, ușor de îngrijit.
- șezut și spătar tapițate cu imitație de piele
Piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare.
Scaune de lucru PEGAZ cu șezut și spătar din imitație piele fără cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | gri ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | da |
| adâncime șezut | 450 mm |
| înălțimea max. șezut | 870 mm |
| înălțimea min. șezut | 620 mm |
| lățime șezut | 460 mm |












