Boxcontainer - container metalic stivuibil de transport Lxl:1200x800mm, înălțimea 375 mm, cap. port. 1500 kg, albastru RAL5010

Descriere
Boxcontainer metalic de trasnport și stivuire cu pereți plini tip euro lada metalica cu podea si pereti plini din tabla - container metalic stivuibil de transport și depozitare, profesional, cu pereți plini. Container metalic de trasnport și stivuire cu pereți plini - construcție sudată robustă din tablă de oțel cu nervuri, care asigură rigiditatea și o capacitate portantă mare a paleților. Pereți cu margine întărită pe tot perimetrul. Potrivite pentru manipulare cu căruciorul (distanța sol-platformă 100 mm) sau macaraua. Stâlpi de colț cu găuri de macara.
Vopsit standard cu vopsea sintetică.
Elemente de construcție:
stâlpi - tablă de 3,0 mm
podea - tablă de 2,0 mm
pereți laterali - tablă de 1,5 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| stivuire | 6 buc. |
| greutate | 35 kg |
| sarcină nominală | 1500 kg |
| înălțimea de stivuire | 315 mm |
| înălţimea exterioară | 375 mm |
| lățime | 800 mm |
| lăţimea exterioară | 840 mm |
| lungime | 1200 mm |
| lungimea exterioară | 1240 mm |





