Stație de colectare deșeuri sortate EKO STAR STATION, volum 2 x 60 l


Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
- cosuri gunoi din metal tip statie de cosuri pentru colectare selectiva sortata a deșeurilor municipale reciclabile EKO STAR STATION pentru utilizare în interior
- capac superior care se poate deschide cu orificii de fixare, prevazut cu balamale pe o parte si blocare triunghiulara
- recipient comun robust din tablă zincată și vopsită suplimentar cu grosimea de 1,0 mm
- două picioare reglabile pe înălțime pe o parte mai scurtă și două roți pe cealaltă, mânere pe părțile mai scurte pentru o deplasare ușoară
- posibilitatea de a agăța o pungă de plastic sub fiecare deschidere (suținerea ramelor pătrate fac parte din livrare)
- alternativ, se poate introduce un recipient interior din plastic cu un volum de 30 l sau metal 48l (vezi accesorii)
- livrarea include setul de autocolante cu simbolurile colorate ale materialelor reciclabile
- culoare corp gri închis RAL7016, culoare capac negru RAL9005
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | zincat, vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| utilizare | pentru interior |
| greutate | 18 kg |
| volum | 120 l |
| adâncime | 355 mm |
| înălțime | 705 mm |
| lățime | 645 mm |























