Transpalet cu elevare / ridicare, manual, cap.port. 1000 kg, înălțime de ridicare 1600 mm

Descriere
- transpalet cu catarg cu manevrare manuala si capacitatea portantă până la 1000 kg
- liză cu catarg pentru ridicarea și transportul mărfurilor pe paleți standard
Stivuitor manual tip transpalet cu catarg cu manevraremanual îngust cu elevare / ridicare la înălțime și liză cu catarg potrivită pentru ridicarea paleților.
Datorită construcţiei înguste, manevrare manuală este de dorit în spații de depozitare strâmte cu distanțe reduse, dar, în același timp, și în zone cu podea solidă și netedă.
Sistem hidraulic compact, ridicare cu ajutorul manșei de tracțiune.
Dimensiuni/alti Parametri
| intervalul de ridicare (min.-max.) | 90 - 1600 mm |
| ridicarea | standard +nožní pedál |
| greutate | 210 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| înălţimea totală | 1980 mm |
| lăţimea furcii | 170 mm |
| lăţimea totală | 740 mm |
| lungime furcă | 1150 mm |
| lungimea totală | 1680 mm |





