Scară telescopică dublă, înălţimea platformei max. 1,43 m

Descriere
Aceste scări de trepte pot fi utilizate din ambele părți și pot fi, de asemenea, merse pe jos în toate direcțiile. Veți economisi timp și efort fizic atunci când vă deplasați, construcția stabilă garantează siguranța.
- scară telescopică din aluminiu cu trepte dublă față-verso, cu înălțimi de lucru flexibile
- 2×4, 2×5 sau 2×6 trepte/fuscele într-o singură scară
- sistem de blocare de siguranță (pentru elementele telescopice) cu indicator „blocare/deblocare”
- poate fi utilizată pe ambele părți, poate fi folosit pe scări
- cu nervuri combinate treaptă/fuscel pentru a preveni alunecarea
- treaptă superioară și inferioară cu rigidizare a colțurilor pentru o stabilitate mai mare
- poate fi pliată și strânsă pentru a economisi spațiu
- 2 tensionatoare robuste
- crotecții de sprijin din plastic antialunecare la picioarele de sprijin și contact cu podeaua
Dimensiuni/alti Parametri
| design | design Profi |
| numărul niveluri | 2 x 6 |
| greutate | 8,9 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| Înălțime (pliată) | 980 mm |
| înălţimea platformei | 1430 mm |
| lățime | 520 mm |
| lungime | 1430 mm |















