Scară telescopică cu treaptă finală, înălţimea platformei max. 1,09

Descriere
- de la 3 la 5 trepte într-o singură scară
- treaptă telescopică și picioare de sprijin
- sistem de blocare de siguranță (pentru elementele telescopice) cu indicator „blocare/deblocare”
- poate fi utilizat pe scări
- combinație treaptă/fuscel
- platformă finală generoasă 29,9 × 27,5 cm
- tăviță tip coș spațiu de depozitare
- picioare din plastic antialunecare
- capacitate maximă de încărcare 150 kg
- DIN EN131
Dimensiuni/alti Parametri
| design | design Profi |
| numărul niveluri | 2 x 5 |
| greutate | 8,8 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| Înălțime (pliată) | 1430 mm |
| înălţimea platformei | 1090 mm |
| lățime | 520 mm |
| lungime | 1900 mm |

















