Scară telescopică de rezemare din aluminiu, lungime max. 4,6 m, 4x5 fuscele/trepte

Descriere
Pentru utilizare ca scară simplă cu un tronson, scară extensibilă și scară cu două tronsoane și scară pentru scări/trepte.
- înălțime reglabilă cu ajutorul mânerelor de blocare a poziției pe părțile laterale la diferite niveluri
- 2 îmbinări de siguranță (pot fi blocate și eliberate) pentru reglare atunci când sunt utilizate ca scară în trepte și ca scară înclinată la scară
- sistem automat de blocare a poziției
- secțiunea interioară a scării: profile longitudinale (27 x 27 mm)/Profilul secțiunii telescopice (30 x 30 mm)
- fasciculul transversal integrat garantează o bază sigură și stabilă (scari de la treptele 4x4)
- picioare din plastic cu două componente antialunecare
- DIN EN131-4
Dimensiuni/alti Parametri
| design | design Profi |
| numărul niveluri | 4 x 5 |
| greutate | 15,2 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| Înălțime (pliată) | 1410 mm |
| lățime | 910 mm |
| lungime | 4660 mm |
| lungime max. scară | 4660 mm |
| lungime scară extensibilă | 2350 mm |













