Scară telescopică de rezemare din aluminiu, lungime max. 3,2 m, 11 fuscele/trepte

Descriere
- înălțimea scării ajustată prin extinderea treptelor individuale
- mecanism unic de deblocare cu o singură mână (deblocare, extensie și blocare în siguranță)
- distanța între trepte asigură unele condiții minime de siguranță pentru degete: scara se strânge treaptă cu treaptă, opririle de siguranță împiedică fuscelele individuale să fie strânse total, acest lucru asigurând protejarea degetelor
- protecție cauciucată la contactul cu peretele de sprijin
- fasciculul transversal integrat garantează o bază sigură și stabilă (scări de la 11 trepte)
- prevazută cu dispozitiv de prindere pentru transport ușor
- economia spațiului – în depozitare și transport
- DIN EN131-6
Dimensiuni/alti Parametri
| design | design Profi |
| numărul niveluri | 11 |
| greutate | 10,7 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| Înălțime (pliată) | 1020 mm |
| lățime | 800 mm |
| lungime | 3220 mm |
| lungime max. scară | 3220 mm |





















