Dulap metalic atelier cu pupitru de scris - mobilier metalic atelier organizare documente, HxLxl: 1200 x 915 x 460 mm, gri RAL7035 /albastru RAL5012


Descriere
Ideal pentru utilizarea într-un depozit, bunuri de intrare/ieșire, ca punct de control pentru managementul calității etc.
- construcție din tablă sudată
- cu spațiu de scris pentru lucrul în picioare
- marginea frontală a blatului ridicată împiedică alunecarea obiectelor de pe suprafața de lucru
- două polițe, un sertar și un compartiment deschis
- ușă cu două canaturi, cu blocare prin încuietoare cilindrică
- mobil, 4 roți pivotante
- vopsea pulbere, corp gri deschis RAL7035, ușa și fața sertarului gri deschis RAL7035 sau albastru deschis RAL5012
Dulapul poate fi combinat cu extensii practice, vezi Accesorii.
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă batantă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| numărul de sertare | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 20 kg |
| adâncime | 460 mm |
| înălțime | 1200 mm |
| lățime | 915 mm |









