Cutie de scule cu transp. roți X BLOCK PRO 40, negru, 546x380x400 mm

Descriere
- corpul este realizat dintr-un amestec de polimeri de înaltă rezistență, încuietori ABS și balamale metalice
- valizele si cutiile din seria X-BLOCK sunt modulare si pot fi conectate intre ele folosind sisteme de inchidere.
- carcasele proiectate solid sunt echipate cu etanșări, garantând rezistența la praf și apă. Cutiile de atelier sunt folosite pentru depozitarea și transportul uneltelor grele.
- construcția cu nervuri a acestei serii contribuie la o rezistență ridicată la deteriorarea mecanică.
- modulele din seria X-BLOCK garanteaza o sarcina directa de pana la 120 kg si indeplinesc astfel functia de treapta in timpul lucrarilor de asamblare.
- capacitatea de transport (capacitatea) maximă a valizelor este de până la 50 kg.
- riglă în centimetri și inci încorporată în capac
- 2 roti cu diametrul de 180 mm
- maner durabil, telescopic
- 2 suporturi si 2 compartimentari detasabile pentru amenajarea spatiului interior
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | plastic |
| greutate | 7,8 kg |
| sarcină nominală | 50 kg |
| diametrul roții | 180 mm |
| înălţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea exterioară | 380 mm |
| lungimea exterioară | 546 mm |






