Cărucior șasiu cu mâner pentru transport navete, lăzi cu 2 polițe din lemn, frână EasySTOP 600 x 500 mm, cap. port. 200 kg, culoare gri RAL7035 /placă gri


Descriere
Cărucior tip șasiu cu mâner pentru manipulare navete, lăzi
- mic și manevrabil
- manipulare ușoară
- cadru sudat și suprafață de încărcare din țeavă de oțel
- cu mâner din țeavă de oțel care se poate demonta, mânerul de tracțiune este prevăzut cu manșon din plastic
- acoperită cu vopsea cu pulbere
- suprafață de încărcare din plăci lemnoase (MDF) cu decor
- înălțimea de încărcare: 220 mm / 755 mm
- înălțime: 530 mm
- capacitatea portantă pe etaj 100 kg
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- 2 roți pivotante frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit® și 2 roți fixe
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / placă gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 610 x 455 mm |
| type suprafața de încărcare | placă MDF cu decor |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 16 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea exterioară | 910 mm |
| lăţimea exterioară | 455 mm |
| lungimea exterioară | 940 mm |














