Vestiar dulap latime 600 mm cu 2 usi cu încuietoare centrală comună, 2 compartimente pentru haine, uși gri RAL7035, încuietoare tip zăvor rotativ


Descriere
Dulap metallic pentru vestiare cu două compartimente și cu încuietoare centrală permite accesul rapid la compartimentele din stânga și din dreapta. Dulapurile vestiar pot fi folosite în vestiare sau oriunde este nevoie de mai mult spațiu pentru haine, echipamente de lucru sau sportuve.
În același timp, încuietaoarea central comună a celor 2 uși ale dulapului vestiar, ușurează accesul la hainele sau echipamentele vestimenatre de lucru sau sportive depozitate.
- dulap vestiar metalic sudat, din oțel gros de 0,5 mm
- construcție autoportantă sudată cu rigiditate ridicată datorită bordurii suplimentare și îmbinărilor sudate
- echiparea standard: poliță, o oglindă, spațiu pentru etichetă autoadezivă pentru nume, trei cârlige pe bara tip bară pentru umerașe și un cârlig pe fiecare ușă
- încuietoare centrală comună, usa din stanga are un mâner din aluminiu acoperit cu pulbere
- suprafață netedă acoperită cu vopsea pulbere, ușor de întreținut, culoare durabilă
- uși cu balamale interioare și perforate pentru o mai bună circulație a aerului
- recomandate pentru spațiile interioare, uscate și ventilate
- vestiar dulap cu închidere într-un punct, cu zăvor rotativ pentru lacăt (vestiarul se comercializează fără lacăt).
Construcția solidă a dulapurilor vestiar le permite să fie așezate pe picioare, un soclu, o bază cu un scaun și un raft pentru pantofi și acoperiș înclinat, vezi Accesorii.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | zăvor rotitor pentru lacăt |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| număr polițe | 2 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 10 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |













