Cutie ESD antistatica din plastic STORAGE 100 x 100 x 60 mm, culoare neagra

Descriere
- cutii ESD antistatice din plastic tip Storage pentru raft cu fund cu suprafață în formă de bule pentru o mai bună aderență a pieselor mici
- cutii plastic deschise pentru rafturi din conductiv polipropilenă
- din material stabil din punct de vedere al temperaturii de la -10 până la +60°C
- stivuibile, rezistență ridicată la solicitare datorită formei cutiei
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| greutate | 46 g |
| capacitate | 6 kg |
| sarcină nominală | 2 kg |
| înălțime interioară | 55 mm |
| înălţimea exterioară | 60 mm |
| lăţimea exterioară | 100 mm |
| lăţimea interioară | 85 mm |
| lungimea exterioară | 100 mm |
| lungimea interioară | 75 mm |






