Cutie din plastic STORAGE 500 x 300 x 200 mm, culoare roșie

Descriere
Cutii din plastic Storage stivuibile industriale atelier productie. Cutii din plastic atelier Storage pentru rafturi metalice industriale si dulapuri industriale.
- cutii de plastic pentru raft cu fund cu suprafață în formă de bule pentru o mai bună aderență a pieselor mici
- cutii plastic deschise pentru rafturi și dulapuri din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
- cutie plastic deschisă pentru raft și dulap rezistentă la unsori, uleiuri, rășini, alcalii etc.
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap din material stabil din punct de vedere al temperaturii de la -10 până la +60°C
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap adecvate pentru întrebuinţări diverse precum organizare stocare
- stivuibile, rezistență ridicată la solicitare datorită formei cutiei
Cutii din plastic STORAGE 500 x300 x 200 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| greutate | 1180 g |
| capacitate | 100 kg |
| sarcină nominală | 25 kg |
| înălțime interioară | 190 mm |
| înălţimea exterioară | 200 mm |
| lăţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea interioară | 270 mm |
| lungimea exterioară | 500 mm |
| lungimea interioară | 425 mm |













