Cutie din plastic STORAGE 350 x 200 x 150 mm, culoare galben

Descriere
Cutii din plastic Storage stivuibile industriale atelier productie. Cutii din plastic atelier Storage pentru rafturi metalice industriale si dulapuri industriale.
- cutii de plastic pentru raft cu fund cu suprafață în formă de bule pentru o mai bună aderență a pieselor mici
- cutii plastic deschise pentru rafturi și dulapuri din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
- cutie plastic deschisă pentru raft și dulap rezistentă la unsori, uleiuri, rășini, alcalii etc.
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap din material stabil din punct de vedere al temperaturii de la -10 până la +60°C
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap adecvate pentru întrebuinţări diverse precum organizare stocare
- stivuibile, rezistență ridicată la solicitare datorită formei cutiei
Cutii din plastic STORAGE 350 x200 x 150 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | galben ![]() |
| greutate | 493 g |
| capacitate | 100 kg |
| sarcină nominală | 25 kg |
| înălțime interioară | 140 mm |
| înălţimea exterioară | 150 mm |
| lăţimea exterioară | 200 mm |
| lăţimea interioară | 175 mm |
| lungimea exterioară | 350 mm |
| lungimea interioară | 295 mm |













