Cutie din plastic STORAGE 235 x 145 x 125 mm, culoare roșie

Descriere
Cutii din plastic Storage stivuibile industriale atelier productie. Cutii din plastic atelier Storage pentru rafturi metalice industriale si dulapuri industriale.
- cutii de plastic pentru raft cu fund cu suprafață în formă de bule pentru o mai bună aderență a pieselor mici
- cutii plastic deschise pentru rafturi și dulapuri din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
- cutie plastic deschisă pentru raft și dulap rezistentă la unsori, uleiuri, rășini, alcalii etc.
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap din material stabil din punct de vedere al temperaturii de la -10 până la +60°C
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap adecvate pentru întrebuinţări diverse precum organizare stocare
- stivuibile, rezistență ridicată la solicitare datorită formei cutiei
Cutii din plastic STORAGE 235 x145 x 125 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| greutate | 231 g |
| capacitate | 40 kg |
| sarcină nominală | 10 kg |
| înălțime interioară | 115 mm |
| înălţimea exterioară | 125 mm |
| lăţimea exterioară | 145 mm |
| lăţimea interioară | 125 mm |
| lungimea exterioară | 235 mm |
| lungimea interioară | 195 mm |















