Cutie din plastic STORAGE 175 x 100 x 75 mm, culoare roșie

Descriere
Cutii din plastic Storage stivuibile industriale atelier productie. Cutii din plastic atelier Storage pentru rafturi metalice industriale si dulapuri industriale.
- cutii de plastic pentru raft cu fund cu suprafață în formă de bule pentru o mai bună aderență a pieselor mici
- cutii plastic deschise pentru rafturi și dulapuri din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
- cutie plastic deschisă pentru raft și dulap rezistentă la unsori, uleiuri, rășini, alcalii etc.
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap din material stabil din punct de vedere al temperaturii de la -10 până la +60°C
- cutii plastic deschise pentru raft și dulap adecvate pentru întrebuinţări diverse precum organizare stocare
- stivuibile, rezistență ridicată la solicitare datorită formei cutiei
Cutii din plastic STORAGE 175 x100 x 75 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| greutate | 86 g |
| capacitate | 9 kg |
| sarcină nominală | 3 kg |
| înălțime interioară | 65 mm |
| înălţimea exterioară | 75 mm |
| lăţimea exterioară | 100 mm |
| lăţimea interioară | 85 mm |
| lungimea exterioară | 175 mm |
| lungimea interioară | 145 mm |















