Dulap pentru vestiar cu posibilitate de încărcare a dispozitivelor electronice, 2 x 400 mm, 230V SCHUKO, uși gri RAL7035


Descriere
- dulap vestiar cu încărcare dispozitive electronice 1 priză per compartiment cu 2 porturi USB pentru dispozitive electronice
- posibilitatea de a conecta maxim 20 prize pe linia de alimentare
- modulul de conectare este situat la 200 mm sub plafonul dulapului
- dotare standard: poliță, bară tip suport umerașe cu 3 cârlige glisante, cârlig din plastic și oglindă pe interiorul ușii
- închidere în trei puncte cu încuietoare cilindrică (2 chei standard)
- suprafață netedă acoperită cu vopsea pulbere, ușor de întreținut
- ușa cu perforații pentru ventilare este prevăzută cu balamale pe partea interioară
- recomandate pentru spațiile interioare, uscate și ventilate
- lățimea individuală a compartimentelor dulapurilor este de 400 mm; acestea având un perete median vertical pentru a separa hainele curate de cele murdare
Dulapuri pentru vestiare concepute pentru depozitarea hainelor și/sau a echipamentului de lucru și sportiv, a obiectelor personale și, în același timp, pentru încărcarea dispozitivelor electrice (de exemplu, telefon, laptop, tabletă, etc).
De la o sursă de alimentare externă este posibilă conectarea în serie a maxim 20 de prize. Management estetic al cablurilor prin organizarea lor în spatele dulapului. Modulul de conectare are o siguranță resetabilă cu proteție la supratensiune, diodă de alimentare, o priză pentru conectarea unui alt dulap la rând (alăturat) și în serie și un cablu de alimentare nedetașabil în spatele dulapului. Vestiarele sunt echipate cu prize specifice țării de livrare.
- dulapuri vestiar fără picioare pot fi dotate cu un cadru cu bancă, un soclu sau un cadru ușor
- vestiar metalic cu soclu
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |











