Dulap pentru vestiar cu posibilitate de încărcare a dispozitivelor electronice, 3 x 300 mm, 230V SCHUKO, cu picioare, uși albastru RAL5012


Descriere
- dulap vestiar cu încărcare dispozitive electronice cu 1 priză per compartiment cu 2 porturi USB
- posibilitatea de a conecta maxim 20 prize pe linia de alimentare
- modulul de conectare este situat la 200 mm sub plafonul dulapului
- dotare standard: poliță, bară tip suport umerașe cu 3 cârlige glisante, cârlig din plastic și oglindă pe interiorul ușii
- închidere în trei puncte cu încuietoare cilindrică (2 chei standard)
- suprafață netedă acoperită cu vopsea pulbere, ușor de întreținut
- ușa cu perforații pentru ventilare este prevăzută cu balamale pe partea interioară
- recomandate pentru spațiile interioare, uscate și ventilate
Dulapuri pentru vestiare concepute pentru depozitarea hainelor și/sau a echipamentului de lucru și sportiv, a obiectelor personale și, în același timp, pentru încărcarea dispozitivelor electrice (de exemplu, telefon, laptop, tabletă, etc).
De la o sursă de alimentare externă este posibilă conectarea în serie a maxim 20 de prize. Management estetic al cablurilor prin organizarea lor în spatele dulapului. Modulul de conectare are o siguranță resetabilă cu proteție la supratensiune, diodă de alimentare, o priză pentru conectarea unui alt dulap la rând (alăturat) și în serie și un cablu de alimentare nedetașabil în spatele dulapului. Vestiarele sunt echipate cu prize specifice țării de livrare.
- dulap vestiar metalic cu picioare standard cu picioare înalte de 140 mm
- vestiare metalice dotate cu picioare cu șuruburi de reglare pentru a compensa denivelările din pardoseală
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1940 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 900 mm |











