Dulap pentru încărcarea acumulatorilor cu 15 compartimente cu încuietoare, 230V SCHUKO, HxLxl: 1800x1200x500 mm, albastru RAL5012


Descriere
Dulapuri permite stocarea și încărcarea a mai multor dispozitive electrice (de exemplu, telefon, laptop, tabletă, etc).
- 1 priză per compartiment cu 2 porturi USB pentru dispozitive electronice
- posibilitatea de a conecta maxim 20 prize pe linia de alimentare
- modulul de conectare este situat la 200 mm sub plafonul dulapului
- închidere cu încuietoare cilindrică (2 chei standard)
- suprafață netedă acoperită cu vopsea pulbere, ușor de întreținut
- ușa cu perforații pentru ventilare este prevăzută cu balamale pe partea interioară
- recomandate pentru spațiile interioare, uscate și ventilate
De la o sursă de alimentare externă este posibilă conectarea în serie a maxim 20 de prize. Management estetic al cablurilor prin organizarea lor în spatele dulapului. Modulul de conectare are o siguranță resetabilă cu proteție la supratensiune, diodă de alimentare, o priză pentru conectarea unui alt dulap la rând (alăturat) și în serie și un cablu de alimentare nedetașabil în spatele dulapului. Vestiarele sunt echipate cu prize specifice țării de livrare.
- dimensiunea internă de compartimente (lăț. x adânc. x înălț.): 349 x 485 x 320 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 15 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 5 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| greutate | 90 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 1200 mm |









