Dulap pentru încărcarea acumulatorilor cu 4 compartimente cu încuietoare, 230V SCHUKO, HxLxl: 1800x600x500 mm, gri RAL7035


Descriere
Dulapuri permite stocarea și încărcarea a mai multor dispozitive electrice (de exemplu, telefon, laptop, tabletă, etc).
- 1 priză per compartiment cu 2 porturi USB pentru dispozitive electronice
- posibilitatea de a conecta maxim 20 prize pe linia de alimentare
- modulul de conectare este situat la 200 mm sub plafonul dulapului
- închidere cu încuietoare cilindrică (2 chei standard)
- suprafață netedă acoperită cu vopsea pulbere, ușor de întreținut
- ușa cu perforații pentru ventilare este prevăzută cu balamale pe partea interioară
- recomandate pentru spațiile interioare, uscate și ventilate
De la o sursă de alimentare externă este posibilă conectarea în serie a maxim 20 de prize. Management estetic al cablurilor prin organizarea lor în spatele dulapului. Modulul de conectare are o siguranță resetabilă cu proteție la supratensiune, diodă de alimentare, o priză pentru conectarea unui alt dulap la rând (alăturat) și în serie și un cablu de alimentare nedetașabil în spatele dulapului. Vestiarele sunt echipate cu prize specifice țării de livrare.
Dotare standard: bară tip suport umerașe cu 3 cârlige glisante.
- dimensiunea internă de compartimente (lăț. x adânc. x înălț.): 249 x 485 x 844 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 4 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| greutate | 45 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |













