Dulap metalic mobil cu prize cu alimentare electrică pentru Notebooks, 10 compartimente, lxLxH: 530x540x1250 mm, corp gri RAL7035/ uși gri RAL7035


Descriere
- cu compartimente pentru păstrarea în siguranță a laptop-urilor și sursă de electricitate la 230 V
Dulap laptop - construcție metalică vopsită cu pulbere. Perforat pentru ventilarea şi aerisirea optimă a laptop-urilor. În partea de sus există o placă melaminată cu grosimea de 18 mm.
Dimensiunile maxime ale laptop-urilor: 80 x 340 x 470 mm, corespunzătoare unui ecran de 17“. Laptop-urile sunt așezate individual în compartimente și conectate la priza de 230 V (fiecare este prevăzut cu conexiune proprie).
Dulapul se poate conecta la o priză exterioară de 230 V, printr-un cablu lung de 3 m. Încărcarea poate fi pornită prin apăsarea comutatorului central. Pornirea cu funcția „soft start”, adică prin limitarea curentului de pornire. În acest fel, supraîncărcarea bruscă nu are loc atunci când mai multe laptop-uri sunt conectate la rețea în același timp. Conectarea la rețeaua electrică este semnalizată de o lumină în întrerupător. Dulap este echipat cu o siguranță principală de 16A.
Dulap pentru laptop sau tabletă mobil cu alimentare electrică pentru încărcare și care se închide printr-o ușă cu două canaturi, cu încuietoare espagnolette și cu cilindru. Dacă este necesar, dulapul este transportat la destinație.
4 roți pivotante, cu diametrul de 100 mm, pentru o manipulare mai ușoară.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 10 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 10 buc. |
| număr de compartimente | 1 buc. |
| greutate | 49 kg |
| adâncime | 540 mm |
| înălțime | 1250 mm |
| lăţimea totală | 530 mm |




















