Dulap metalic mobil cu prize cu alimentare electrică pentru Notebooks, 10 compartimente, lxLxH: 400x520x1800 mm, corp antracit RAL7016/ uși antracit RAL7016


Descriere
- cu compartimente pentru păstrarea în siguranță a laptop-urilor și sursă de electricitate la 230 V
- constructie metalica vopsita cu pulbere, orificii de ventilatie in baza in fata si in spate in zona acoperisului
- dulapurile pot fi înșurubate între ele și formează un rând omogen. Pot fi ancorate de perete cu spatele.
- 10 compartimente încuiate separat cu închidere cilindră per dulap. Optional cu incuietoare cu combinatie (la cerere). Sarcina maximă pe raft este de 20 kg
- dimensiunea maximă aprobată pentru notebook este de 290 x 430 mm
- notebook-urile sunt depozitate individual în compartimente și conectate la priza de 230V (fiecare compartiment are o priză de 230V/16A)
- întregul cabinet poate fi conectat la o priză externă de 230V/16A cu un cablu (lungime de 3 m)
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| culoare carcasă/corp | antracit RAL7016 ![]() |
| culoare ușă | antracit RAL7016 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 10 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 10 buc. |
| număr de compartimente | 1 buc. |
| greutate | 70 kg |
| adâncime | 520 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţimea totală | 400 mm |















