Dulap metalic mobil depozitare tablete(12x205x295mm/12,2”), port USB - fiecare compatiment, 32 compartimente, lxLxH: 730x440x1050mm, gri RAL7035


Descriere
- stocare și transportare sigură a tabletelor, cu încărcarea bateriei
- capacitate: 32 de tablete și 1 laptop
- sistem dublu de protecție împotriva supratensiunii și supraîncărcării sistemului
- protecție împotriva supraîncălzirii
Căruciorul tip dulap mobil este prevăzut cu inserții de spumă din material ignifug, pentru depozitarea tabletelor sau smartphone-urilor. Dimensiunile maxime ale tabletei: 12 x 205 x 295 mm (12,2″). Compartimentele sunt numerotate pentru a facilita orientarea. Fiecare port USB este prevăzut cu un LED care indică conectarea corespunzătoare. În partea de sus a căruciorului există un compartiment (100 x 340 x 520 mm) cu priză pentru încărcarea unui laptop. Setul de livrare include două cabluri: cu ieșire IEC C5, respectiv IEC C7. Cablu de conectare cu lungimea de 3 m și suport pentru înfășurarea cablului. Căruciorul este prevăzut cu un sistem de limitare a timpului (5 ore) pentru încărcarea unui dispozitiv. Acest sistem asigură protecția bateriei dispozitivului, în timp ce se economisește energie.
Mânere pe ambele părți laterale ale căruciorului. Patru roți pivotante cu diametrul de 100 mm, din care două cu frână de imobilizare. Bandajele roților din cauciuc gri, care nu lasă urme. La colțurile de jos ale căruciorului există tampoane din cauciuc. Ușă cu încuietoare de siguranță în două puncte.
Placa superioară este acoperită cu melamină, având colțuri rotunjite.
Ventilație suficientă prin perforarea peretelui.
Construcție din metal, vopsită cu pulbere, culoarea gri deschis RAL 7035.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 33 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 16 buc. |
| număr de compartimente | 1 buc. |
| greutate | 57 kg |
| adâncime | 440 mm |
| înălțime | 1050 mm |
| lăţimea totală | 770 mm |
















