Dulap metalic de atelier cu ferestre transparente - department steel furniture, HxLxl: 1150x1200x400 mm, 2 polițe, culoare gri RAL7035


Descriere
Dulap metalic fișet cu polițe cu uși batante cu fereastră pentru arhiva, birouri, ateliere sau stocarea în siguranță a bibliorafturilor dosarelor sau diferitelor documente sau documentații specifice activității desfășurate într-un perimetru de lucru determinat. Dulap metalic cu polițe cu uși batante cu fereastră cu balamale și cu geamuri mari din sticlă acrilică.
- corpul dulapului este din tablă de oțel sudată, grosimea 0,7 mm
- ușă cu canaturi, cu balamale ascunse și încuietoare espagnolette cu cilindru
- unghiul de deschidere al ușilor 180°, din sticlă acrilică
- polițe reglabile pe înălțime după dorință, în trepte de 45 mm
- construcție vopsită complet cu pulbere de calitate înaltă
Dulapuri metalice cu polite pentru birouri, ateliere, arhive HxL: 1150 x 1200 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | două uși din sticlă batante |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| număr polițe | 2 buc. |
| greutate | 46 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 65 kg |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 1150 mm |
| lățime | 1200 mm |





