Boxcontainer cu stâlpi în colțuri - container metalic stivuibil de transport, Profi, cap.port. 1000 kg, Lxl:1200x800mm, gri RAL 7005

Descriere
Ideal pentru depozitarea obiectelor lungi, versatil în utilizare și accesibil din toate părțile.
- construcție robustă din oțel sudat, rezistentă la torsiune, durabilă
- stivuibil până la 3 înălțimi
- bază din tablă ondulată de oțel
- stâlpi de colț cu buzunare de stivuire
- transportabil cu transpalet și motostivuitor (înălțime de intrare 100 mm) sau cu un elevator adecvat
- suprafețe vopsite sintetic
Elemente de construcție:
stâlpi - tablă de 4,0 mm
podea - tablă de 2,0 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu picioarele |
| culoare | gri RAL7005 ![]() |
| pereți laterali | numai stâlpi în colțuri |
| stivuire | 3 buc. |
| capacitate | 3000 kg |
| greutate | 37 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| înălțime | 600 mm |
| înălțimea de stivuire | 536 mm |
| lățime | 800 mm |
| lăţimea exterioară | 840 mm |
| lungime | 1200 mm |
| lungimea exterioară | 1240 mm |







