Bidon tip canistră din polietilenă, capacitate 10 l, alb

Descriere
- bidoane pentru depozitarea lichidelor
Bidon tip canistră din polietilenă. Fabricată din PEID (polietilena de inalta densitate (poliolefine)).
Standard în culoarea albă sau albastră.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | alb ![]() |
| dimensiune dispozitiv de închidere | DIN 45 |
| material | plastic |
| greutate | 390 g |
| volum | 10 l |
| înălţimea exterioară | 310 mm |
| lăţimea exterioară | 180 mm |
| lungimea exterioară | 239 mm |




