Stație de colectare deșeuri sortate EKO STATION OUTDOOR, volum 4 x 74 l


Descriere
Coșuri de gunoi din metal pentru colectare selectivă a gunoiului menajer reciclabil
- statie cosuri de gunoi pentru colectarea sortata selectiva a deșeurilor municipale reciclabile EKO STATION OUTDOOR , constructie robusta (tabla de 1 mm grosime), zincata si vopsita ulterior
- recipient interior zincat, volum 74 l
- pentru uz interior si exterior
Statie cosuri de gunoi pentru colectarea sortata selectiva a gunoiului din tabla de grosime 1 mm cu tratament special de suprafata pentru utilizare in exterior. Orificiu de introducere a gunoiului 205x120 mm. Recipient interior detasabil din tabla zincata. Usa din fata se deschide cu o cheie triunghiulara (inclusa). Picioare reglabile pentru a compensa terenul neuniform si posibilitatea de ancorare fixare de sol.
Livrare inclusiv cu etichete autoadezive cu simboluri ale deseurilor sortate.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | zincat, vopsit |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | nu |
| culoare | gri RAL9006 ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 60 kg |
| volum | 296 l |
| adâncime | 354 mm |
| înălțime | 1020 mm |
| lățime | 1475 mm |






